Strefa Rodzica
  • CODZIENNIE JĘZYK ANGIELSKI
  • WŁASNA KUCHNIA
  • BOGATY PROGRAM ZAJĘĆ
  • KLUB MALUCHA, ŚRODA GODZ.17:00
  • OSTATNIE WOLNE MIEJSCE W GR. 3-LAT. I 4-LAT.

POSIADAMY JESZCZE WOLNE MIEJCA W GRUPIE 2,5-3-LATKÓW!
ORAZ OSTATNIE WOLNE MIEJSCE W GRUPIE 4-LATKÓW!


ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW.
SZCZEGÓŁY: tel.501 129 205; kontakt@figle-migle.com

 

FIGLE MIGLE Europejskie Przedszkole Językowe powstało z miłości do dzieci i dla dzieci, dlatego staramy się w każdym aspekcie naszej działalności podchodzić do obowiązków w sposób zapewniający naszym podopiecznym poczucie fachowej opieki, komfortu oraz bezpieczeństwa, gdzie wychowanie i edukacja przebiega w przyjaznej atmosferze zrozumienia potrzeb najmłodszych.

Nasz program jest tak skonstruowany, by nasi podopieczni mieli okazję stać się małymi obywatelami Europy, dlatego język angielski jest u nas obecny codziennie.
Kilka dni w każdym miesiącu dedykowane jest najpopularniejszym Państwom na naszym kontynencie. Podczas zajęć dzieci poznaja świat odkrywając bogactwo smaków, kulturę i zwyczaje, tańce narodowe, najważniejsze zabytki i ciekawostki przyrodnicze.

Dużą wagę przywiązujemy również do rozwoju fizycznego naszych pociech, dlatego dostarczamy im niezbędnej porcji ćwiczeń ogólnorozwojowych i korygujących.

FIGLE MIGLE Europejskie Przedszkole Językowe to prywatna placówka działająca na podstawie wpisu do rejestru Kuratora Oświaty w Poznaniu pod nr 21/2009.

Działamy od poniedziałku do piątku
Godziny otwarcia: 07:00 do 17:00
Przyjmujemy dzieci od 2,5 do 5 lat
Małe grupy dzieci
Własna kuchnia przedszkolna