Strefa Rodzica
 • CODZIENNIE JĘZYK ANGIELSKI
 • WŁASNA KUCHNIA
 • BOGATY PROGRAM ZAJĘĆ
 • KLUB MALUCHA, ŚRODA GODZ.17:00
 • OSTATNIE WOLNE MIEJSCE W GR. 3-LAT. I 4-LAT.
 • mgr Natalia Polkowska

  dyrektor

  Absolwentka pedagogiki o specjalności wychowanie przedszkolne oraz studiów podyplomowych na kierunku "Zarządzanie w Oświacie".
  Prywatnie mama rocznej Gai.

   

  Praca z dziećmi sprawia mi największą radość. Stąd decyzja o założeniu i prowadzeniu własnego przedszkola.
  Przyjazna atmosfera, profesjonalna- zakochana w podopiecznych kadra, ukierunkowanie na wszechstronny rozwój z akcentem na język obcy, zdrowa kuchnia i higiena, to cele które realizuję w placówce.
  Największy sukces to piąty rocznik kilkudziesięciu świetnie radzących sobie już w szkolnej rzeczywistości absolwentów.

  więcej
  zwiń
 • mgr Iwona Mikołajczak-Zimna

  z-ca dyrektora

  Absolwentka pedagogiki o specjalności wychowanie przedszkolne i terapia pedagogiczna na Uniwersytecie Kazmierza Wielkiego w Bydgoszczy.
  Nauczyciel kontraktowy
  Trener Systemu Edukacja przez Ruch

   

  W naszym przedszkolu staram się tak organizować proces edukacyjny, aby dzieci uczyły się nawet o tym nie wiedząc. Każdego dnia dążę do tego, aby w ciekawy sposób umożliwiać im odkrywanie świata, doskonalić ich zmysły oraz szlifować indywidualne zdolności. Dzieci zawsze znajdą u mnie zrozumienie, przywita i pożegna ich uśmiech, dostrzegę ich mocne, ale i słabe strony. Gdy trzeba to przytulę, pochwalę, ale i zapoznam z zasadami współżycia w grupie. Nieustannie wzbogacam swoją wiedzę o nowe koncepcje i formy pracy, mające na celu wspomaganie wszechstronnego rozwoju dzieci. Preferuję te metody, które pzyczyniają się do rozwijania postawy twórczej, wyobraźni i swobody dziecięcej. W to co robię angażuję się całym sercem, wychodząc z przekonania, że ile dobrego jesteś w stanie dać od siebie, tyle otrzymasz od innych. Cieszy mnie, kiedy wprowadzane przeze mnie pomysły owocują sukcesami moich podopiecznych. Lubię pracę z dziećmi, bo dzięki nim żaden dzień nie jest podobny do poprzedniego.

  Prywatnie zajmuję się rękodziełem artystycznym, interesuje mnie Sztuka Ludowa Pałuk i  uwielbiam fotografie.

   

  Ukończone kursy i szkolenia:


  Kurs I pomocy medycznej
  Warsztaty metodyczne Idzie jesień, idzie zima a mnie nuda się nie trzyma, czyli wybrane elementy systemu kształcenia i terapii Edukacja przez ruch Doroty Dziamskiej.
  Warsztaty metodyczne Kreatywne znaczenie zabawy w pracy pedagogicznej.
  Kurs Diagnoza pedagogiczna w przedszkolu.
  Warsztaty metodyczne Idzie wiosna, idzie lato-czekaliśmy tylko na to.
  Konferencja prowadzona przez prof.E.Gruszczyk-Kolczyńską i E.Zielińską Nauczycielska diagnoza gotowości do podjęcia nauki szkolnej.
  Warsztaty metodyczne Maluchy rosną nie tylko wiosną - wpieranie rozwoju małych dzieci w przedszkolu.
  Seminarium pedagogiczne Papierowa niezapominajka. Metoda organizacyjna systemu EPR- tam teaching.
  Ogólnopolska konferencja origami w terapii i eduakcji Papierowe rytmy w edukacji na początku XXI wieku.
  Warsztaty metodyczne Metody integracyjne w pracy z grupą- nowe zabawy i tańce.

   

  więcej
  zwiń
 • mgr Małgorzata Gebler

  nauczyciel,wychowawca grupy 5-latków

  Absolwentka pedagogiki o specjalności Edukacja elementarna i terapia pedagogiczna oraz Szkoły Muzycznej I stopnia- klasa skrzypiec.

   

  Praca z dziećmi przynosi mi wiele satysfakcji – daję dużo od siebie, ale jeszcze więcej otrzymuję. Staram się, aby każde dziecko czuło się w przedszkolu dobrze, bezpiecznie i wyjątkowo. Moje motto w pracy z dziećmi to: „Pomóż mi zrobić to samemu” (M. Montessori). W swojej pracy podejmuję działania prowadzące do harmonijnego rozwoju dziecka. Staram się być obok dzieci, towarzyszyć im i kierować, ale nie wyręczać.

   

  Przez kilka lat byłam wolontariuszką na Oddziale Onkologii Dziecięcej w Poznaniu. To doświadczenie bardzo mnie wzbogaciło. Starałam się umilić dzieciaczkom długi i męczący pobyt w szpitalu, poprzez gry, zabawy oraz zajęcia plastyczno – muzyczne.

   

  Aktualnie wolne chwile spędzam wśród przyjaciół, uwielbiam też wiosenne spacery i jazdę na rowerze. Największą moją pasją jest muzyka i taniec. Gram na skrzypcach i gitarze. Pozwala mi to na co dzień urozmaicać piosenki i zabawy dla dzieci.  Od kilku lat śpiewam w zespole akademickim na Winiarach. Śpiew w chórze przynosi mi ogromną radość i dodaje życiowej energii. Największym naszym dziełem, z którego mogę być dumna jest Pasja e – moll, to wspaniały spektakl artystyczny łączący śpiew chóralny wraz z tańcem współczesnym i baletem.

   

  Ukończone kursy i szkolenia:

   

  Kurs I pomocy medycznej.
  Warsztat metodyczny
  Wczesnoszkolna Edukacja Artystyczna.
  Warsztat metodyczny Wykorzystanie technik z zakresu muzykoterapii w pracy nauczyciela.
  Warsztat metodyczno-szkoleniowy Metoda Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne.
  Wrasztat Praca w grupie.
  Warsztat Taniec Hip Hop jako działanie profilaktyczno-terapeutyczne.
  Warszatat organizowany przez Polskie Stowarzyszenie Pedagogów i Animatorów W święta każda buzia uśmiechnięta, czyli prezenty od małego dla dużego.
  Warsztat szkoleniowy Pedagogika cyrku sposobem na aktywizację ucznia.

   

   

   

  więcej
  zwiń
 • mgr Dorota Kiałka

  z-ca dyrektora, wychowawca 3-latków

  Absolwentka pedagogiki na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

   

  Od kilku lat pracuje z dziećmi, jest to nie tylko moja praca, ale także i pasja. W kontaktach z dziećmi staram się stwarzać miłą i ciepłą atmosferę, ponieważ wiem, jak to jest ważne dla dzieci. Wraz z gronem pedagogicznym naszego przedszkola podchodzimy bardzo indywidualnie do potrzeb naszych podopiecznych.
  Jestem absolwentką studiów licencjackich na kierunku pedagogika specjalna oraz magisterskich na kierunku pedagogika.

  W przyszłości zamierzam podnieść swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach organizowanych przez Polskie Stowarzyszenie Pedagogów i Animatorów KLANZA, a także studiach podyplomowych na kierunku „Wspieranie rozwoju dziecka z specjalnymi potrzebami edukacyjnymi w przedszkolu i w nauczaniu zintegrowanym”.

  Ukończony Kurs I pomocy medycznej.

  więcej
  zwiń
 • mgr Malwina Mazurkiewicz

  nauczyciel języka angielskiego

  mgr filologii angielskiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza, posiadająca specjalizację nauczycielską.
    
  Pasja do języka angielskiego towarzyszy mi od dzieciństwa. Jestem nauczycielem nie tylko z wykształcenia, ale przede wszystkim z zamiłowania. Radość płynąca z obserwacji pierwszych „językowych” kroków dzieci jest dla mnie bezcennym źródłem pomysłów na ciekawe, pełne uśmiechu i zabawy zajęcia. Oprócz bycia lektorem, pracuję również jako tłumacz.

  więcej
  zwiń
 • mgr Anita Jerzyńska

  nauczyciel tańca

  Instruktor tańca (taniec towarzyski, taniec nowoczesny, zajęcia baletowe).
  Taniec to dla mnie wyrażanie emocji poprzez ruch. Staram się przekazać moją pasję dzieciom.

  więcej
  zwiń
 • mgr Justyna Książek

  nauczyciel rytmiki

   „Muzyka to nie tylko mój sposób na życie, to moja pasja i radość”.

   

  Z zawodu muzyk, wokalistka, dyrygent. Jestem absolwentką  Państwowej Szkoły Muzycznej II st., Akademii Muzycznej w Poznaniu oraz Poznańskiego Studium Piosenkarskiego.

   

  Rytmika to działanie oparte na naturalnej dla wieku dziecięcego potrzebie ruchu uwarunkowanego stałym rozwojem psychofizycznym. Ruch to rytm. W tym wypadku jest związany z uporządkowanym w czasie ruchem dźwięków, czyli rytmem muzycznym.

   

  Prowadzę zajęcia muzyczne z dziećmi przedszkolnymi łącząc wybrane elementy metody J. Dalcroza, C. Orffa, a także stosując własne techniki będące owocem doświadczenia w wieloletniej pracy z dziećmi.

   

  Zabawa to najlepszy sposób przyswajania wiedzy, dlatego też dzieci dostają duży zastrzyk ruchu przy muzyce, który wyrabia poczucie rytmu, pogłębia związek z muzyką i uwrażliwia dzieci na otaczające dźwięki.

   

   

   

  więcej
  zwiń
 • mgr Hanna Zimowska

  nauczyciel gimnastyki

  Magister rehabilitacji, absolwentka AWF Poznań. Specjalista rehabilitacji ruchowej z wieloletnim doświadczeniem. W przedszkolu zajmuję się ćwiczeniami profilaktycznymi i korygującymi wady postawy, tak licznymi wśród naszych dzieci. Charakteryzujące mnie cechy to: profesjonalizm, doświadczenie, miłość do dzieci i zaangażowanie. Ćwiczenia prowadzone w formie zabawy wzmacniają mięśnie, stabilizują kręgosłup, wzmacniają funkcje ruchowe stawów, profilują stopy i uczą prawidłowego oddechu.

  więcej
  zwiń
 • mgr Agata Kwias

  logopedia

  więcej
  zwiń
 • Agnieszka Kubea

  intruktorka judo

  Założycielka klubu Victoria Judo, instruktorka judo i samoobrony, wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski w różnych kategoriach wiekowych.
  Obecnie czerpie ogromną satysfakcję z pracy z najmłodszymi  adeptami  judo, dlatego, że nikt nie uczy się tak szybko i nie daje tak dużo radości co dzieci.

  więcej
  zwiń
 • Karolina Gabin

  kucharka

  Królestwo pani Karoliny to przedszkolna kuchnia. Pani Karolina uwielbia gotować i wymyślać nowe potrawy dla naszych przedszkolaków. Najlepiej świadczą o tym puste talerze w naszej jadalni po każdym posiłku.
  W kuchni nie używa żadnych ulepszaczy smaków, ogranicza do minimum sól, układa jadłospis używając sezonowych i zdrowych produktów.
  W wolnych chwilach dba też o nasze kwiatki, które w większości sama sadziła.

  więcej
  zwiń
 • Renata Kwaśniewska

  pomoc przedszkolna

  Pani Renata dba o czystość i porządek w naszym przedszkolu. Każdy rodzic, wie jak ważna jest to funkcja.
  Dzięki pani Renacie nasze przedszkolaki bawią się i uczą przy zachowaniu pełnej higieny i w komfortowych warunkach.

  więcej
  zwiń